Aktualności

Prace remontowe

Szanowni Państwo,
W związku z pracami remontowymi rozpoczynającymi się w Muzeum Wojska dn. 8.07.2019 r. zwiedzanie wystaw może być utrudnione. Koniec remontu zaplanowano na 15.10.2019 r.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Warsztaty dla dzieci „Zabawek nigdy za wiele” (4 lipca, 12.00 – 13.30)

Drogie Dzieci, jaka jest Wasza ulubiona zabawka? A jakiej jeszcze nie macie w swojej kolekcji? Na naszych zajęciach dowiemy się, czym bawiono się w przeszłości i obejrzymy wspólnie dawne zabawki. A na koniec niespodzianka! W drugiej części spotkania, podczas warsztatów plastycznych, każde dziecko wykona swoją własną, autorską zabawkę, którą potem zabierze ze sobą do domu.

Uwaga: Prosimy o przyniesienie na zajęcia swojej ulubionej zabawki.

Osoba prowadząca: Justyna Łukaszewicz. Zajęcia dla osób indywidualnych, bez rodziców. Liczba miejsc ograniczona. Czas trwania zajęć: 90 minut. Wiek uczestników: 6–9 lat. Cena biletu: 5 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w kasie Muzeum (ul. J. Kilińskiego 7, Białystok, wtorek – niedziela, godz. 9.30 – 17.00) oraz telefonicznie (85 741 64 49).
Serdecznie zapraszamy!

Pokaz ciężkiego sprzętu wojskowego ze zbiorów MWB (29 czerwca)

Serdecznie zapraszamy na pokaz sprzętu wojskowego ze zbiorów Muzeum Wojska w Białymstoku. Osoby, które chcą poznać nasze „najcięższe” eksponaty (m.in. polską 37 mm armatę przeciwpancerną wz. 36, sowiecką 76,2 mm armatę pułkową wz. 43, sowiecką 45 mm armatę przeciwpancerną wz. 37) będą miały taką możliwość już w najbliższą sobotę, 29 czerwca. Czekamy na Was o godz.11:00 na parkingu przy restauracji McDonald’s (ul. Kopernika 101, Białystok), skąd wspólnie udamy się do naszych magazynów. Wstęp wolny

Zmiana godzin pracy (20 czerwca)

Szanowni Państwo, przypominamy, że w dniu 20 czerwca br. (czwartek) Muzeum Wojska w Białymstoku jest nieczynne. Ponownie pracujemy dla Was od najbliższego piątku.

Do góry