Aktualności

Wielkanoc 2019

Czytaj więcej o: Wielkanoc 2019

Zdrowych i radosnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Wielkiej Nocy życzą Dyrektor i pracownicy Muzeum Wojska w Białymstoku.

Zmiana godzin pracy (19-20 kwietnia)

Szanowni Państwo, zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Muzeum Wojska w Białymstoku w piątek, 19 kwietnia, Muzeum otwarte jest do godziny 15:00. W sobotę 20 kwietnia Muzeum jest nieczynne. Naszych gości zapraszamy w tygodniu poświątecznym. Za ewentualne niedogodności i konieczność zmiany planów  przepraszamy.

Spotkanie z autorami książki „Białystok 1920”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Adamem Dobrońskim i Markiem Gajewskim, pracownikami Muzeum Wojska w Białymstoku, autorami książki „Białystok 1920”. Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia (początek godz. 13:00) w Sali prób budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1), podczas 8. Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.

Czytaj więcej „Spotkanie z autorami książki „Białystok 1920””

Zajęcia w Muzeum w okresie ogólnopolskiego strajku nauczycieli

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Muzeum Wojska w Białymstoku, w związku z trwającym od 8 kwietnia br. ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, na czas protestu wstęp na zajęcia organizowane przez Muzeum (warsztaty z oferty edukacyjnej) jest bezpłatny. Oferta dotyczy grup zorganizowanych. Rezerwacja zajęć następuje w drodze rezerwacji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej. W celu skorzystania z bezpłatnych zajęć w polu: „UWAGI” należy wpisać słowo „STRAJK.”

Do góry