Aktualności

Informacja o zmianach organizacji ruchu drogowego (19 sierpnia)

Czytaj więcej o: Informacja o zmianach organizacji ruchu drogowego (19 sierpnia)

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w najbliższą niedzielę (19 sierpnia), z powodu „Inscenizacji walk z okresu wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku” będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego. W godzinach 6:00-17:00, w pobliżu Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Białymstoku zamknięte zostaną ulice: Marjańskiego, Kalinowskiego, Liniarskiego, Suraska, Skłodowskiej-Curie. (Mapa: źródło Google)

Zmiany na ekspozycji stałej (20 sierpnia-15 września)

Czytaj więcej o: Zmiany na ekspozycji stałej (20 sierpnia-15 września)

Informujemy, że z uwagi na prace remontowe, w dniach 20 sierpnia-15 września br. sala ekspozycyjna „Przeciw dwóm wrogom” będzie nieczynna dla zwiedzających. Za ewentualne utrudnienia i konieczność zmiany planów przepraszamy. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia pozostałych wystaw Muzeum

Wystawa „Kiriat Białystok” (14-21 sierpnia)

Czytaj więcej o: Wystawa „Kiriat Białystok” (14-21 sierpnia)

Zapraszamy do zapoznania się z wystawą plenerową „Kiriat Białystok”, przygotowaną w ramach obchodów 75. rocznicy powstania w getcie białostockim. Ekspozycję można oglądać do 21 sierpnia br. na Skwerze Armii Krajowej. Autorem wystawy jest Dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku Robert Sadowski.

Muzeum w dniu Święta Wojska Polskiego (15 sierpnia)

Szanowni Państwo, w najbliższą środę, 15 sierpnia pracujemy dla Was w godz. 9:30-17:00. Tego dnia wstęp do Muzeum jest bezpłatny. Zachęcamy do zwiedzenia ekspozycji stałych, zmierzenia się z zadaniami w escape roomie „Zagadki niepodległości” (obowiązują wcześniejsze zapisy) i zapoznania się z okolicznościową wystawą: „15.08. Święto Żołnierza i Święto Wojska Polskiego”.

Do góry