Aktualności

Ścieżka sensoryczna w Muzeum Wojska w Białymstoku (6 października)

Czytaj więcej o: Ścieżka sensoryczna w Muzeum Wojska w Białymstoku (6 października)

Już w najbliższą sobotę, razem z Poradnią Rozwiń Skrzydła, zapraszamy do Muzeum osoby zainteresowane tematem integracji sensorycznej. Na zaaranżowanym w przestrzeni muzealnej stanowisku będzie można sprawdzić, co znaczy, gdy zmysły dzieci działają nieprawidłowo, nie komunikują się, a wręcz przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Czytaj więcej „Ścieżka sensoryczna w Muzeum Wojska w Białymstoku (6 października)”

Zmiana godzin pracy (26 września br.)

Szanowni Państwo, w najbliższą środę (26 września br.) Muzeum Wojska w Białymstoku otwarte jest dla osób zwiedzających do godz. 12:00. Za ewentualne utrudnienia i konieczność zmiany planów przepraszamy.
/mkoz/

Otwarcie wystawy „100 lat ZHP w fotografii”

W 2018 roku obchodzimy stulecie powstania Związku Harcerstwa Polskiego. Z tej okazji Muzeum Wojska w Białymstoku zaprasza obecnych, byłych harcerzy i wszystkich sympatyków harcerstwa do obejrzenia pamiątkowej, wielkoformatowej wystawy fotograficznej, na Skwerze Armii Krajowej. Jest to niesamowita okazja do odnowienia wspomnień z młodości, spotkania znajomych, pokazania kawałka własnej historii dzieciom, a nawet wnukom. Ekspozycja pokazuje jak zmieniały się mundury i zwyczaje harcerskich obozów przez 100 lat.

Czytaj więcej „Otwarcie wystawy „100 lat ZHP w fotografii””

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Kilińskiego (15 września)

Szanowni Państwo, informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym na ulicy Kilińskiego, które związane będą z „Weekendem w Muzeum Wojska w Białymstoku”. W sobotę, 15 września br., w godz. 7:00-18:00 ulica będzie zamknięta. Za ewentualne utrudnienia i konieczność zmiany planów przepraszamy. Jednocześnie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Do góry