Konkurs! Zbuduj sobie MOPS-a! (13 – 25 lipca br.)

Powiększ obraz

Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na rodzinnym budowaniu MOPS-a, czyli „Mojego Osobistego Pojazdu Specjalnego”.

MOPS-y mogą być przeróżne. Małe, duże, kolorowe lub czarno-białe. Mogą jeździć, skakać, latać. Mogą robić wszystko co tylko byście chcieli! Bo MOPS to nic innego jak „Mój Osobisty Pojazd Specjalny”! Może być to czołg, samolot transportowy, karetka lub zupełnie futurystyczny pojazd niemający odzwierciedlenia w rzeczywistości. To Wy decydujecie jak będzie wyglądał i do czego służył. Konkurs nawiązuje swoją tematyką do wakacyjnej wystawy czasowej „Zmechanizowani” oraz zajęć edukacyjnych silnie związanych z modelarstwem, które organizujemy w naszym Muzeum.

Zaprojektujcie i wykonajcie model swojego MOPS-a, a Komisja konkursowa wybierze pięć najbardziej kreatywnych, pomysłowych i oryginalnych i nagrodzimy je voucherami o wartości 100 zł do sieci EMPIK.

Regulamin i potrzebne oświadczenia znajdują się pod poniższym linkiem. Do dzieła i czekamy na Wasze prace! 🙂 PAMIĘTAJCIE! Czas na wykonanie i dostarczenie modeli do nas macie tylko do 25 lipca!!!

Konkursu Zbuduj sobie MOPSa