Muzeum na wyłączność! (20-21 czerwca 2020 r.)

Czy myśleliście kiedyś o tym, by mieć Muzeum na wyłączność? By było tylko dla Was? Teraz macie wyjątkową okazję! W trosce o komfort naszych zwiedzających Muzeum Wojska w Białymstoku daje możliwość rezerwacji sal wystawowych „tylko dla siebie”.

Zapraszamy przede wszystkim rodziny i niewielkie grupy osób sobie bliskich (wśród których czują się bezpiecznie), które chcą zwiedzić Muzeum przy ograniczonym do minimum kontakcie z innymi ludźmi. Najbliższa okazja już w ten weekend.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem 85 741 64 49. Czas przeznaczony na zwiedzanie to 45 min. Przed i po każdej grupie dokonamy niezbędnej dezynfekcji. Bilet wstępu zgodnie z cennikiem, który można znaleźć na naszej stronie oraz w punkcie kasowym. Zarezerwowanie zwiedzania nie jest jednoznaczne z zamówieniem usługi przewodnika.

Przypominamy, że w aktualnej ofercie wystawienniczej Muzeum Wojska w Białymstoku znajdują się ekspozycje stałe: „Między dwiema wojnami 1914-1939”, „Przeciw dwóm wrogom. Militarne dzieje Podlasia i jego mieszkańców w latach 1939-1956”, „Wojsko Polskie 1956-2010” oraz wystawa czasowa „<Dzieci białostockie> pod Nowogrodem. Walki 42. pułku piechoty nad Narwią we wrześniu 1939 roku.”