Rodzinna niedziela. „Umundurowani”


Szczegóły wydarzenia


Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Białegostoku o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, Muzeum Wojska odwołuje nadchodzące spotkania oraz wydarzenia kulturalne. W związku z tym zaplanowane spotkanie z cyklu „Rodzinna niedziela” nie odbędzie się. Za ewentualne utrudniania i konieczność zmiany planów przepraszamy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach cyklu „Rodzinne Weekendy”. Tym razem to dzieci oprowadzą swoich rodziców po ekspozycjach zgodnie z wcześniej otrzymanymi wskazówkami. Będą zwracać uwagę na umundurowanie i ekwipunek poszczególnych żołnierzy. Zajęcia podsumujemy indywidualną sesją zdjęciową w replikach mundurów z różnych epok.
Spotkanie dedykowane rodzinom z dziećmi w wieku 6-12 lat. Początek zajęć o godz. 11.00. Czas trwania 90 minut. Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy w kasie Muzeum (ul. J. Kilińskiego 7, Białystok, wtorek – niedziela, godz. 9.30 – 17.00) oraz telefonicznie (85 741 64 49), decydować będzie kolejność zapisów. Cena biletu wynosi 5 zł od osoby.