Dzień Kobiet w Muzeum Wojska w Białymstoku


Szczegóły wydarzenia


W niedzielę, 8 marca, zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne. Na ten szczególny dzień przygotowaliśmy ofertę kierowaną zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.
a) Warsztaty pt. „Kwiatek dla mamy” przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od lat 7. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tradycje wojskowe i obejrzą fotografie ze zbiorów muzeum. W części praktycznej wykonają kwiaty z bibuły, którymi będą mogli obdarować swoje najbliższe – mamy, babcie. Warsztaty poprowadzi Piotr Gutowski.
b) Na zajęcia pt. „W kobiecie siła” zapraszamy dorosłych. W trakcie zajęć uczestnicy porozmawiają o trudnych emocjach. Będą trenować ich rozpoznawanie oraz nauczą się sobie z nimi radzić. Warsztaty mają na celu aktywizację oraz wsparcie samorozwoju kobiet i mężczyzn. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Kujawa.

Początek zajęć o godzinie 11.00. Czas trwania to 90 minut. Wstęp wolny, z powodu ograniczonej liczby miejsc decydować będzie kolejność zapisów. Zgłoszenia przyjmujemy w kasie Muzeum (ul. J. Kilińskiego 7, Białystok, wtorek – niedziela, godz. 9.30 – 17.00) oraz telefonicznie (85 741 64 49).
/mkoz/