fbpx

Aktualności

„Żywa woda i inne opowieści słowiańskie” oraz „Lala. Historia pewnego cudu”. Spektakle Grupy Studnia O. (23 czerwca)

Czytaj więcej o: „Żywa woda i inne opowieści słowiańskie” oraz „Lala. Historia pewnego cudu”. Spektakle Grupy Studnia O. (23 czerwca)

W niedzielę 23 czerwca zapraszamy na dwa spektakle stowarzyszenia opowiadaczy Grupy Studnia O. To jedna z naszych propozycji przygotowanych z okazji Dni Miasta Białegostoku. Czytaj więcej „„Żywa woda i inne opowieści słowiańskie” oraz „Lala. Historia pewnego cudu”. Spektakle Grupy Studnia O. (23 czerwca)”

Dzień Dziecka w Parku Militarnym (1 czerwca)

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka w Parku Militarnym (1 czerwca)
Już w najbliższą sobotę świętujemy Dzień Dziecka. Naszych najmłodszych gości (z opiekunami) zapraszamy do Parku Militarnego (ul. Węglowa 3A), gdzie czekać będą na nich specjalne zajęcia, gry i zabawy. Pracujemy od 9:30 do 17:00, wstęp wolny.

„Śledź w porcelanie. (Po białostocku)”. Otwarcie wystawy (24 maja)

Czytaj więcej o: „Śledź w porcelanie. (Po białostocku)”. Otwarcie wystawy (24 maja)

Zapraszamy na otwarcie wystawy „Śledź w porcelanie. (Po białostocku)”. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 24 maja, o godz. 12.00. Udział bezpłatny. Ekspozycja przygotowana została ze zbiorów Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Narodowego Archiwum Cyfrowego i własnych. Czytaj więcej „„Śledź w porcelanie. (Po białostocku)”. Otwarcie wystawy (24 maja)”

Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)

Czytaj więcej o: Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)
Już w najbliższą sobotę (18 maja) kolejna edycja Nocy Muzeów. Podczas konferencji prasowej w siedzibie głównej MWB do udziału w wydarzeniu zachęcał m.in. Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski. 

Czytaj więcej „Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)”

Noc Muzeów (18 maja)

Czytaj więcej o: Noc Muzeów (18 maja)
Zapraszamy na kolejną edycję „Nocy Muzeów”. W tym roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 maja. Pracujemy dla Was od godz. 17.00 do północy, w siedzibie głównej Muzeum Wojska w Białymstoku (ul. Kilińskiego 7), Parku Militarnym (ul. Węglowa 3A) oraz budynku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych (ul. Lipowa 51).

Czytaj więcej „Noc Muzeów (18 maja)”

„Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)

Czytaj więcej o: „Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)

Z radością informujemy o pozyskaniu dofinansowania do kolejnego projektu Muzeum. Działanie „Białostocki garnizon. Letnie przygody w świecie wojskowej historii” otrzymało wsparcie w wysokości 38000 zł z programu „Patriotyzm Jutra”, ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Muzeum Historii Polski. Czytaj więcej „„Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)”

„Młodzieżowy teatr włączający”. Warsztaty (17 kwietnia)

Czytaj więcej o: „Młodzieżowy teatr włączający”. Warsztaty (17 kwietnia)
Za nami pierwsze warsztaty realizowane w ramach projektu „Młodzieżowy teatr włączający”. Działanie prowadzone jest w ramach Programu Kultura Dostępna dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Czytaj więcej „„Młodzieżowy teatr włączający”. Warsztaty (17 kwietnia)”

Do góry