fbpx

Aktualności

Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)

Czytaj więcej o: Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)
Już w najbliższą sobotę (18 maja) kolejna edycja Nocy Muzeów. Podczas konferencji prasowej w siedzibie głównej MWB do udziału w wydarzeniu zachęcał m.in. Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski. 

Czytaj więcej „Noc Muzeów. Konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego (14.05.)”

Noc Muzeów (18 maja)

Czytaj więcej o: Noc Muzeów (18 maja)
Zapraszamy na kolejną edycję „Nocy Muzeów”. W tym roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 maja. Pracujemy dla Was od godz. 17.00 do północy, w siedzibie głównej Muzeum Wojska w Białymstoku (ul. Kilińskiego 7), Parku Militarnym (ul. Węglowa 3A) oraz budynku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych (ul. Lipowa 51).

Czytaj więcej „Noc Muzeów (18 maja)”

„Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)

Czytaj więcej o: „Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)

Z radością informujemy o pozyskaniu dofinansowania do kolejnego projektu Muzeum. Działanie „Białostocki garnizon. Letnie przygody w świecie wojskowej historii” otrzymało wsparcie w wysokości 38000 zł z programu „Patriotyzm Jutra”, ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Muzeum Historii Polski. Czytaj więcej „„Białostocki garnizon. Letnie przygody (…)” z dofinansowaniem w ramach programu „Patriotyzm Jutra” (19 kwietnia)”

Do góry