Aktualności

Rodzinny Weekend. Malec w Muzeum (18 września br.)

Czytaj więcej o: Rodzinny Weekend. Malec w Muzeum (18 września br.)

Kolejny Rodzinny Weekend spędzimy z „Malcem w Muzeum”. Zajęcia to pierwszy dziecięcy krok w muzealnym świecie. W najbliższą sobotę (18 września br.) najmłodsi uczestnicy zapoznają się z zabytkami, które przeniosą ich do czasów królów i księżniczek. Porozmawiamy o obyczajach rycerzy, a także sami wcielimy się w rolę średniowiecznych wojowników. Czytaj więcej „Rodzinny Weekend. Malec w Muzeum (18 września br.)”

Informacja

Od 13 września 2021 r. w związku z remontem kontakt z sekretariatem Muzeum będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem centrali – nr tel.  85 741 64 49 wew. 15. Zostanie również tymczasowo wyłączone połączenie faxowe. Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja (14 września br.)

We wtorek, 14 września br., z powodów technicznych Muzeum Wojska w Białymstoku jest czynne dla osób zwiedzających od godziny 13:00. Za ewentualną konieczność zmiany planów przepraszamy.

„Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne

Czytaj więcej o: „Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne

Zapraszamy do korzystania z oferty warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu, intelektualną i z autyzmem. Zajęcia przygotowane zostały w ramach projektu „Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Działanie jest dofinansowane z programu „Patriotyzm Jutra 2021”.

STRONA PROJEKTU

Czytaj więcej „„Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne”

Do góry