Aktualności

„In memoriam”. Spacer historyczny

Czytaj więcej o: „In memoriam”. Spacer historyczny
W niedzielę 31 października, zapraszamy na spacer historyczny pt. „In memoriam”. W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych spotkamy się na cmentarzu wojskowym na ul. 11 Listopada w Białymstoku. Nasz przewodnik Krzysztof Kukliński opowie o historii nekropolii oraz o losach spoczywających na niej wojskowych. Początek o godz. 11:00, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wystawa czasowa „Nie tylko na polu walki. Historia broni palnej na przełomie XIX i XX wieku” (od 9 października br.)

Czytaj więcej o: Wystawa czasowa „Nie tylko na polu walki. Historia broni palnej na przełomie XIX i XX wieku” (od 9 października br.)

Już od najbliższej soboty (9 października br.) zapraszamy do zwiedzania naszej nowej wystawy czasowej pt. „Nie tylko na polu walki. Historia broni palnej na przełomie XIX i XX wieku”. Na ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. kilkadziesiąt konstrukcji ze zbiorów własnych MWB. Czytaj więcej „Wystawa czasowa „Nie tylko na polu walki. Historia broni palnej na przełomie XIX i XX wieku” (od 9 października br.)”

„Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne

Czytaj więcej o: „Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne

Zapraszamy do korzystania z oferty warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu, intelektualną i z autyzmem. Zajęcia przygotowane zostały w ramach projektu „Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Działanie jest dofinansowane z programu „Patriotyzm Jutra 2021”.

STRONA PROJEKTU

Czytaj więcej „„Białostocki garnizon w językach dostępnych”. Warsztaty edukacyjne”

Konkurs „Patrioci jutra” (29 sierpnia – 5 listopada br.)

Czytaj więcej o: Konkurs „Patrioci jutra” (29 sierpnia – 5 listopada br.)

Zachęcamy do udziału w konkursie „Patrioci jutra”, który kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat. Na laureatów każdej z trzech kategorii wiekowej (przedszkola, klasy I-III, klasy IV-VI) czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów do sklepów sportowych o wartości 1500 zł. Czytaj więcej „Konkurs „Patrioci jutra” (29 sierpnia – 5 listopada br.)”

Do góry