Aktualności

Weekend ze sztuką (23-25 lipca br.)

Czytaj więcej o: Weekend ze sztuką (23-25 lipca br.)

Do końca wakacji, co tydzień, będziecie mogli zobaczyć w Muzeum tematyczne wystawy obrazów dawnych mistrzów. Na najbliższej, przygotowanej w dniach 23-25 lipca br., zaprezentujemy prace Wojciecha Kossaka ze zbiorów własnych instytucji.

„Patrioci? Naturalnie!”

Czytaj więcej o: „Patrioci? Naturalnie!”

Ruszył projekt „Patrioci? Naturalnie!”
Jak być patriotą w dzisiejszych czasach? Naturalnie, czyli dbając o środowisko ojczyzny. Recepta wydaje się dość prosta, wystarczy: segregować śmieci, oszczędzać wodę czy kupować z głową. Wiemy to wszyscy, czasami brakuje nam jednak konsekwencji. Dlatego zapraszamy do dołączenia do grupy „Patrioci? Naturalnie!” na Facebooku.

Czytaj więcej „„Patrioci? Naturalnie!””

Porozumienie o współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami

Czytaj więcej o: Porozumienie o współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami

Chęć organizacji wspólnych działań popularyzujących historię Polski oraz wymiana doświadczeń w zakresie szeroko pojętej kultury i edukacji to przedmiot porozumienia o współpracy zawartego pomiędzy Muzeum Wojska w Białymstoku oraz Fundacją Dorastaj z Nami. 24 czerwca 2021 roku  umowę sygnowali Dyrektor Muzeum Robert Sadowski i Prezes Zarządu Fundacji Magdalena Pawlak.  Czytaj więcej „Porozumienie o współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami”

Do góry