Aktualności

Oferta warsztatów online dla dzieci i młodzieży (listopad-grudzień 2020)

Czytaj więcej o: Oferta warsztatów online dla dzieci i młodzieży (listopad-grudzień 2020)

Zapraszamy do korzystania z oferty warsztatów online, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie (lub urozmaicenie) zdalnej nauki. Zajęcia dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym. Spotkania organizowane są bezpłatnie, w oparciu o platformy na których odbywają się lekcje i trwają ok. 30 minut. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rezerwacja@mwb.com.pl Czytaj więcej „Oferta warsztatów online dla dzieci i młodzieży (listopad-grudzień 2020)”

Informacja organizacyjna

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego instytucje kultury, a zatem również Muzeum Wojska w Białymstoku, będą nieczynne dla publiczności i osób zwiedzających w dniach 7-29 listopada 2020 roku.

Wystawa „Wojsko chce jeść” (listopad 2020 – luty 2021)

Czytaj więcej o: Wystawa „Wojsko chce jeść” (listopad 2020 – luty 2021)

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego instytucje kultury, w tym oczywiście muzea, będą nieczynne dla osób zwiedzających do 29 listopada 2020 roku. Dlatego również otwarcie naszej najnowszej wystawy czasowej pt. „Wojsko chce jeść” nastąpi w późniejszym terminie. Czytaj więcej „Wystawa „Wojsko chce jeść” (listopad 2020 – luty 2021)”

Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)

Czytaj więcej o: Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Edukacyjnej, przygotowanej przez Galerię im. Sleńdzińskich w Białymstoku. Muzeum jest jednym z partnerów wydarzenia, które odbędzie się w sobotę, 21 listopada br. Temat tegorocznej edycji to „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej”. Czytaj więcej „Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)”

Spacer historyczny „Śladami pamiątek organizacji konspiracyjnych z okresu II wojny światowej” /WYDARZENIE ODWOŁANE/

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego instytucje kultury, w tym oczywiście muzea, będą nieczynne dla osób zwiedzających do 29 listopada 2020 roku. Również wydarzenia, które przygotowaliśmy dla Was w tym czasie, zostały odwołane. Zaplanowany na sobotę 7 listopada spacer historyczny spróbujemy zorganizować w późniejszym terminie.

 

Do góry