Aktualności

Informacja organizacyjna (17-26 października br.)

Szanowni Państwo, informujemy, że do dnia 26 października br. Muzeum Wojska w Białymstoku pozostanie nieczynne dla osób zwiedzających. Zaplanowane w tym czasie zajęcia edukacyjne w budynku instytucji i na Stadionie Miejskim w Białymstoku również zostały odwołane. Osoby dla których wiąże się to ze zmianą planów, przepraszamy.

„Dawny Białystok”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (17 października)

W najbliższą sobotę zapraszamy rodziców z dziećmi ze spektrum autyzmu do udziału w warsztatach pt. „Dawny Białystok”. W trakcie spotkania skupimy się na planie międzywojennego Białegostoku. Wspólnie rozszyfrujemy wszystkie znaki na mapie, a następnie spróbujemy zlokalizować na niej miejsca, pokazane na starych fotografiach. Zadaniem uczestników będzie wykonanie mapy miejsca, w którym najbardziej lubią spędzać czas.

Czytaj więcej „„Dawny Białystok”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (17 października)”

„Żołnierskie niezbędniki”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (10 października)

W najbliższą sobotę zapraszamy rodziców z dziećmi ze spektrum autyzmu do udziału w warsztatach pt. „Żołnierskie niezbędniki”. W trakcie zajęć uczestnicy poznają poszczególne części munduru, a także dotkną tkanin z jakich zostały uszyte. Na koniec skompletują żołnierski ekwipunek. Czytaj więcej „„Żołnierskie niezbędniki”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (10 października)”

Do góry