Aktualności

Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)

Czytaj więcej o: Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Edukacyjnej, przygotowanej przez Galerię im. Sleńdzińskich w Białymstoku. Muzeum jest jednym z partnerów wydarzenia, które odbędzie się w sobotę, 21 listopada br. Temat tegorocznej edycji to „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej”. Czytaj więcej „Konferencja on-line: „Edukacja z dystansem – czyli nowe oblicza działalności muzealnej” (21 listopada)”

„Dawny Białystok”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (17 października)

W najbliższą sobotę zapraszamy rodziców z dziećmi ze spektrum autyzmu do udziału w warsztatach pt. „Dawny Białystok”. W trakcie spotkania skupimy się na planie międzywojennego Białegostoku. Wspólnie rozszyfrujemy wszystkie znaki na mapie, a następnie spróbujemy zlokalizować na niej miejsca, pokazane na starych fotografiach. Zadaniem uczestników będzie wykonanie mapy miejsca, w którym najbardziej lubią spędzać czas.

Czytaj więcej „„Dawny Białystok”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (17 października)”

„Żołnierskie niezbędniki”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (10 października)

W najbliższą sobotę zapraszamy rodziców z dziećmi ze spektrum autyzmu do udziału w warsztatach pt. „Żołnierskie niezbędniki”. W trakcie zajęć uczestnicy poznają poszczególne części munduru, a także dotkną tkanin z jakich zostały uszyte. Na koniec skompletują żołnierski ekwipunek. Czytaj więcej „„Żołnierskie niezbędniki”. Warsztaty dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu (10 października)”

Do góry