Aktualności

Informacja organizacyjna (14-16 września br.)

Szanowni Państwo, z uwagi na trwający remont budynku i wymianę instalacji elektrycznej, Muzeum Wojska w Białymstoku będzie nieczynne dla osób zwiedzających w dniach 14-16 września br. Za ewentualne utrudnienia i konieczność zmiany planów – przepraszamy.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

Czytaj więcej o: Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą edukacyjną. Na rok szkolny 2020/2021 przygotowaliśmy blisko dwadzieścia nowych propozycji, dedykowanych dzieciom i młodzieży.

Informujemy również, że od 15 września do 30 listopada br. nasze warsztaty odbywać się będą na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1. Odrobina sportowej rywalizacji, historia wojskowości opowiedziana w niebanalny sposób, ciekawe zadania na warsztatach – to wszystko czeka na Was już wkrótce. Zachęcamy do zapisów!

Szczegółowe informacje w zakładce Oferta/Edukacja.

Informacja organizacyjna

Informujemy, że w dniach 01 – 26 września br. w budynku Muzeum kontynuowane będą prace remontowe. W związku z tym wyłączona zostanie nasza centrala telefoniczna, prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez e-mail. Dodatkowo nadmierny hałas oraz możliwe czasowe wyłączenie prądu oraz infrastruktury teletechnicznej mogą uniemożliwić funkcjonowanie placówki w zakresie udostępniania wystaw i zbiorów. Dlatego w tym czasie nie będą pobierane od Państwa opłaty za wstęp do Muzeum. Na ten czas wyłączyliśmy także możliwość zakupu wydawnictw i gadżetów z oferty MwB.

Prosimy o sprawdzanie bieżących komunikatów na naszym profilu oraz stronie internetowej.

W trosce o komfort naszych zwiedzających pilnujemy znanych już zaleceń m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk przy wejściu, zachowaniu dystansu społecznego.

Od 1 września 2020 r. muzeum otwarte będzie w godzinach 9.30-17.00 od poniedziałku do niedzieli, przerwa techniczna 13.30-14.00

Zmiana organizacyjna

Szanowni Państwo! Od 25 sierpnia br. w budynku Muzeum przeprowadzane są prace remontowo-budowlane. Obszarowy zakres prac wykluczył z użytkowania część komunikacji. Ze względu na występujące w związku z tym zagrożenia zarówno dla osób jak i zabytków (m.in. zapylenie, hałas), z przykrością byliśmy zmuszeni zamknąć dla zwiedzających salę wystaw czasowych z ekspozycją „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obrazach malowana” do połowy września br.
Informujemy że nowe wejście do Muzeum Wojska w Białymstoku jest dostępne dla Państwa od strony dotychczasowego parkingu.
W trosce o komfort naszych zwiedzających pilnujemy znanych już zaleceń m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk przy wejściu, zachowania dystansu społecznego.

Do góry