Aktualności

„Film w służbie propagandy”. Otwarcie wystawy (15 grudnia)

Czytaj więcej o: „Film w służbie propagandy”. Otwarcie wystawy (15 grudnia)

Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowej wystawy czasowej „Film w służbie propagandy”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia br., o godzinie 14:00. Towarzyszyć mu będzie wystąpienie dr hab. Piotra Zwierzchowskiego prof. UKW w Bydgoszczy dotyczące tematu przygotowanej ekspozycji. Wstęp wolny Czytaj więcej „„Film w służbie propagandy”. Otwarcie wystawy (15 grudnia)”

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. MS „Piłsudski” przypływa do Białegostoku! (4-6 grudnia br.)

Czytaj więcej o: Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. MS „Piłsudski” przypływa do Białegostoku! (4-6 grudnia br.)

Fundacja Koncept Kultura oraz Muzeum Wojska w Białymstoku zapraszają w wirtualną podróż na pokładzie najwspanialszego polskiego transatlantyku MS „Piłsudski”. Dzięki technologii VR widzowie odbędą niezapomniany rejs po Atlantyku oraz zanurzą się w pełen magicznych przeżyć świat eleganckich wnętrz i opowieści o statku, który był dumą międzywojennej Polski. W dniach 4-6 grudnia br., w godzinach 12:00-20:00, na chętnych którzy będą chcieli odbyć podróż, czekać będzie 15 obrotowych  foteli wyposażonych w urządzenia VR oraz zawsze uśmiechnięta załoga. Na bezpłatne pokazy zapraszamy widzów powyżej 12 roku życia. Aby mieć pewność, że nie zabraknie miejsc, lepiej dokonać rezerwacji pod adresem:

Rezerwacja dla zwiedzających indywidualnie

Rezerwacja dla grup zorganizowanych

Czytaj więcej „Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. MS „Piłsudski” przypływa do Białegostoku! (4-6 grudnia br.)”

Premiera komiksu „Ostatni Prezydent. Gawęda o Ryszardzie Kaczorowskim” (21 listopada)

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że możemy przedstawić już nasze najnowsze wydawnictwo „Ostatni Prezydent. Gawęda o Ryszardzie Kaczorowskim”. Komiks, którego bohaterem jest ostatni prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie i Honorowy Obywatel Miasta Białegostoku, zaprezentowali na konferencji prasowej Zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku Rafał Rudnicki i Dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku Robert Sadowski.

Czytaj więcej „Premiera komiksu „Ostatni Prezydent. Gawęda o Ryszardzie Kaczorowskim” (21 listopada)”

Zmiana godzin pracy (26 listopada br.)

Szanowni Państwo, informujemy, że w najbliższy wtorek (26 listopada br.) Muzeum Wojska w Białymstoku jest nieczynne dla osób zwiedzających. Za ewentualne utrudnienia lub konieczność zmiany planów serdecznie przepraszamy.

Do góry