Aktualności

Zmiana godzin pracy (20 czerwca)

Szanowni Państwo, przypominamy, że w dniu 20 czerwca br. (czwartek) Muzeum Wojska w Białymstoku jest nieczynne. Ponownie pracujemy dla Was od najbliższego piątku.

Zmiana godzin pracy Muzeum (16 czerwca)

Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę (16 czerwca) Muzeum Wojska w Białymstoku otwarte jest dla osób zwiedzających w godzinach 12:00-20:00. Za ewentualną konieczność zmiany planów przepraszamy. Przypominamy, że tego samego dnia pracujemy dla Was także na Rynku Kościuszki, podczas uroczystości 10 rocznicy powstania 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego

Uroczystości 10 rocznicy powstania 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego (16 czerwca)

W imieniu Dowódcy 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego płk Rafała Lisa zapraszamy serdecznie na obchody 10 rocznicy powstania jednostki. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, na Rynku Kościuszki, w godz. 12:30-19:00. W programie: uroczysty apel, koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, festyn rodzinny z pokazem sprzętu różnych jednostek wojskowych oraz tort dla mieszkańców. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, a Państwa szczególnej uwadze polecamy m.in. stanowisko Muzeum Wojska w Białymstoku, z grami edukacyjnymi i zabawami dla dzieci.

Do góry