Aktualności

Muzealny Plac Zabaw. Wielki turniej okrętów (24 sierpnia)

Czytaj więcej o: Muzealny Plac Zabaw. Wielki turniej okrętów (24 sierpnia)

Zapraszamy na najbliższe spotkanie w ramach Muzealnego Placu Zabaw, które przeniesie nas w świat gier w stylu retro. Wymyślona na początku XX wieku przez Clifforda Von Vicklera gra w statki lub w „bitwę morską”, stała się kultową rozrywką wszystkich nudnych spotkań, lekcji lub deszczowych wieczorów. Dwie kartki w kratkę, dwa długopisy i masa frajdy pozwalały szybko zapomnieć o nudzie. Czytaj więcej „Muzealny Plac Zabaw. Wielki turniej okrętów (24 sierpnia)”

Białystok we wrześniu 1939 roku. Wystawa plenerowa (1 września – 15 października br.)

Czytaj więcej o: Białystok we wrześniu 1939 roku. Wystawa plenerowa (1 września – 15 października br.)

W rocznicę wybuchu II wojny światowej zapraszamy do zwiedzania wystawy „Białystok we wrześniu 1939 roku”. Składająca się z 12 plansz ekspozycja plenerowa prezentowana będzie w dniach 1 września – 15 października br. na Skwerze Armii Krajowej. Czytaj więcej „Białystok we wrześniu 1939 roku. Wystawa plenerowa (1 września – 15 października br.)”

Wystawa „Hanoi Hello!” (20 sierpnia-10 października br.)

Czytaj więcej o: Wystawa „Hanoi Hello!” (20 sierpnia-10 października br.)

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum jest partnerem Galerii Arsenał i wystawy Wojciecha Gilewicza pt. „Hanoi Hello!”. Do dnia 10 października 2019 r., na jednej z naszych sal ekspozycyjnych, można zobaczyć film pt. „Museum”, stanowiący element działania, a w kasie odebrać mapy-przewodniki. Serdecznie zapraszamy do wizyty, rozważań nad tematem podróży i wędrówki po mieście. Więcej o wystawie na stronie: www.galeria-arsenal.pl

Do góry