SYSTEM REZERWACJI ZAJĘĆ

Interaktywne zwiedzanie grupa 1

Interaktywne zwiedzanie to jedna z naszych propozycji dla najmłodszych. Przewodnik opowie o historii z perspektywy młodego człowieka, uczestnika wydarzeń, kogoś z kim dzieci mogą się utożsamiać. Wykorzysta wystawę, przygotowane rekwizyty oraz ponadczasowe gry i zabawy aby wprowadzić nas w atmosferę epoki. Na interaktywnym zwiedzaniu nie ma czasu na nudę! Autorką scenariusza zajęć jest aktorka i reżyserka teatralna Justyna Schabowska.

Przed wypełnieniem formularza proszę wybrać kliknięciem dzień w kalendarzu.
Otrzymają Państwo na podany adres e-mail potwierdzenie wysłania formularza.
Rezerwacja będzie dokonana po zatwierdzeniu przez pracownika muzeum, co zostanie potwierdzone kolejną wiadomością e-mail.

UWAGA

Maksymalna ilość osób: 30.

Cena: 10 zł od uczestnika warsztatu.

W wypadku konieczności odwołania wizyty w muzeum, prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: rezerwacja@mwb.com.pl lub o telefon na nr 535 956 007.


Grupy z uczestnikami mającymi szczególne wymagania prosimy dodatkowo o kontakt telefoniczny pod nr. 535 956 007

 (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z obowiązującym prawem i Polityką Prywatności, w związku z dokonaniem rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania operacji. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Muzeum Wojska w Białymstoku z siedzibą przy ul. Jana Kilińskiego 7, 15-089 Białystok.

 (wymagane) Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Regulaminem Zajęć Edukacyjnych i Zasadami Rezerwacji Zajęć Przez Internet

Skip to content