SYSTEM REZERWACJI ZAJĘĆ

Dlaczego buty mają ćwieki?

Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat

Miejsce realizacji: Park Militarny Muzeum Wojska w Białymstoku, ul. Węglowa 3.
Czas trwania zajęć: 60 minut.
Ilość uczestników: do 30 osób.

Cena: zajęcia bezpłatne.

Zajęcia poświęcone 42 Pułkowi Piechoty. Uczestnicy korzystając z archiwalnych zdjęć poznają codzienność piechurów, którzy stacjonowali w Białymstoku. Będą mieli szansę spróbować swoich sił w zadaniach wykonywanych przez żołnierzy. Na zakończenie każdy uczestnik spróbuje swoich sił w wojskowym torze przeszkód.

Przed wypełnieniem formularza proszę wybrać kliknięciem dzień w kalendarzu.
Otrzymają Państwo na podany adres e-mail potwierdzenie wysłania formularza.
Rezerwacja będzie dokonana po zatwierdzeniu przez pracownika muzeum, co zostanie potwierdzone kolejną wiadomością e-mail.

UWAGA

W wypadku konieczności odwołania wizyty w muzeum, prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: rezerwacja@mwb.com.pl lub o telefon na nr 535 956 007


Grupy z uczestnikami mającymi szczególne wymagania prosimy dodatkowo o kontakt telefoniczny pod nr. 535 956 007

 (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z obowiązującym prawem i Polityką Prywatności, w związku z dokonaniem rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania operacji. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Muzeum Wojska w Białymstoku z siedzibą przy ul. Jana Kilińskiego 7, 15-089 Białystok.

 (wymagane) Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Regulaminem Zajęć Edukacyjnych i Zasadami Rezerwacji Zajęć Przez Internet

Skip to content