Konferencja dla nauczycieli „Edukacja w Muzeum Wojska” (19 października)

Muzeum Wojska w Białymstoku, jak co roku, przygotowało nową ofertę edukacyjną skierowaną do szkół i przedszkoli. W oparciu o posiadane zbiory, przy wykorzystaniu zróżnicowanych metod, jednocześnie odnosząc się do obowiązującej podstawy programowej, chcemy poszerzać wiedzę Państwa uczniów oraz zaszczepiać w nich historyczną pasję.

W związku z tym zapraszamy Państwa na konferencję, która odbędzie się 19 października tego roku.


W jej trakcie chcielibyśmy zaprezentować nasze możliwości nie tylko teoretycznie, ale też w praktyce. Dlatego też ograniczymy do minimum teoretyczne rozważania na temat wartości edukacji muzealnej i naszej działalności na tym polu, w zamian proponując Państwu prezentację nowej formy zwiedzania muzeum, która tego dnia będzie miała swoją premierę oraz zapraszając do udziału w warsztatach dostosowanych do wieku Państwa uczniów.

Wierzymy, że zaproponowana forma prezentacji naszej oferty przekona Państwa do odwiedzania Muzeum Wojska ze swoimi uczniami. Na zakończenie konferencji uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

Chętnych do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy do zapoznania się z programem oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej. W konferencji mogą wziąć udział wszyscy nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

Program konferencji