„Muzealna Brygada” (II edycja)

Powiększ obraz

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat do wzięcia udziału w drugiej edycji gry edukacyjnej pt. „Muzealna Brygada”. Rozwiązując kolejne zadania uczestnicy zapoznają się z historią Białegostoku i regionu, oraz historią wojskowości. Zaczynamy już 12 lutego! 

W każdym tygodniu uczestnicy otrzymają nowe polecenie, za którego poprawne wykonanie zdobędą punkty. Przewidziane są też zadania dodatkowe do wykonania w przeciągu całego trwania gry. Do gry mogą przyłączyć się również rodzice – wykonywać zadania im dedykowane i zbierać własne punkty.

Na aktywnych uczestników czekają nagrody! Rozstrzygnięcie gry i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 27 maja 2018 r. podczas finałowego spotkania członków „Muzealnej Brygady – II edycji”.

Aby dołączyć do  „Muzealnej Brygady” należy dostarczyć do muzeum wypełnione oświadczenie i odebrać swoją „Kartę wojskową”, która uprawnia do bezpłatnego wstępu na ekspozycje do zakończenia zabawy. Zgłoszenia przyjmujemy od 20 stycznia 2018 r. Do gry można dołączać przez cały okres jej trwania.

Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Muzeum Wojska oraz w punkcie kasowym w siedzibie organizatora przy ul. Jana Kilińskiego 7.

Regulamin „Muzealna Brygada” (II edycja)

Karta zgłoszeniowa dziecka 

Karta zgłoszeniowa rodzica

Koordynator: Ewelina Sarosiek

Kontakt:

e-mail: esarosiek@mwb.com.pl

tel: 85 74 164 49 (wew. 13)